denizbank

Denizbank, MobilDeniz için Commencis ile anlaştı

Son teknolojileri ve inovasyonu merkezine alarak faaliyetlerini sürdüren DenizBank, Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulamalarından biri olan MobilDeniz ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak üzere Commencis ile iş birliği gerçekleştirdi.

denizban commencis

DenizBank, MobilDeniz’in kullanıcı deneyimini iyileştirmek için Commencis ile anlaştı

DenizBank, yenilikçi mobil bankacılık uygulaması MobilDeniz ile sunduğu kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla Türkiye’de ve dünyada önde gelen şirketlerin dijitalde büyümelerine katkı sağlayan Commencis’i dijital çözüm ortağı olarak seçti.

duru-kizilkayak-digitaltalks

Digitalks İlkbahar 2020’de veri odaklı strateji ve kullanıcı yolculuğunu konuştuk!

Commencis Yazılım Geliştirme ve Tasarım Ekibi Direktörü Duru Kızılkayak, 16 Haziran Salı Günü DigitalTalks İlkbahar 2020’de “Veri Odaklı Strateji & Kullanıcı Yolculuğu” konulu oturumda canlı yayın konuğu oldu. Etkinliği buradan izleyebilirsiniz.

Fatih İşbecer Digitalks İlkbahar 2020’de canlı yayında

Fatih İşbecer DigitalTalks İlkbahar 2020’de canlı yayın konuğu oldu

Commencis Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İşbecer, 5 Mayıs Salı Günü DigitalTalks İlkbahar 2020’de “Finansal Teknolojilerin Geleceği” konulu oturumun canlı yayın konuğu oldu. Etkinliği buradan izleyebilirsiniz.

Covid-19

Commencis’ten finansal hizmetler sektörü için COVID-19 taktikleri

Webrazzi'de yayımlanan, Covid-19 sürecinde, bankalar ve finansal kuruluşlar için hazırladığımız rehber niteliğindeki Commencis raporu, globalde örnek çalışmaları incelerken, yeni dünya düzeninde başarılı olabilmek için sektöre yönelik öneriler sunuyor. Rapora buradan ulaşabilirsiniz.

Endeavor Webinarları

Fırat İşbecer, Endeavor Webinar serisine konuk oldu

Commencis Kurucu Ortağı ve CEO’su Fırat İşbecer, Endeavor webinarları 6. haftasına konuk oldu. COVID-19 süreciyle beraber, değişmesi muhtemel trendlerden, ayakta kalma ve günü kurtarma önceliğinden, dengelenme dönemi ve kolektif bilinçten bahsedilen bu sohbetin önemli noktalarına göz atabilirsiniz.

digital tech career summit

8 Mayıs’ta Digital Tech Career Summit’teyiz

Commencis Yazılım Geliştirme ve Tasarım Ekibi Direktörü Duru Kızılkayak, 8 Mayıs Cuma Günü 12:50 - 13:30 saatleri arasında Youthall Digital Tech Career Summit etkinliğinde Commencis’i anlatacak. Teknoloji alanında kariyer hedefleyen ve Commencis’i yakından tanımak isteyen herkesi bekliyoruz. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

google cloud commencis

Google Cloud Platform Partneri olduk!

10 yılı aşkın Cloud uzmanlığımız ile Mart 2020 itibarıyla, “Google Cloud Platform Partneri” olduğumuzu duyurmak isteriz.

Commencis CloudCamp 2020

Commencis CloudCamp 2020 Ertelendi!

Dünya Sağlık Örgütü tarafından 11 Mart 2020 itibarıyla pandemi olarak ilan edilen Coronavirus (Covid-19) salgını nedeniyle 14 Nisan – 12 Mayıs 2020 tarihleri arasında AWS ile birlikte gerçekleşmesi planlanan Cloud Camp 2020 etkinliği Ekim ayına ertelenmiştir. İlerleyen dönemde Ekim ayı için net tarih bilgisi paylaşılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Fatih İşbecer Forbes

Fatih İşbecer, Commencis’in başarı hikayesini ve hedeflerini Forbes’a anlattı

Commencis Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İşbecer, Forbes dergisinin son sayısına verdiği röportajda Commencis’in başarı hikayesini, yakın zamanda kurulan Almanya operasyonunu ve önümüzdeki dönem hedeflerini anlattı.

Commencis Internship

Commencis Yaz Stajı 2020 başvuruları devam ediyor

‘Future Commencer’, Commencis Yaz Stajı 2020 programı başvuruları devam ediyor.
Son başvuru tarihi 27 Mart 2020 olan program, 22 Haziran – 30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Daha fazla bilgi ve başvuru için tıkla!

Commencis UX İstanbul İzlem Akman

UX İstanbul’daydık

UX İstanbul Konferansı bu yıl 18 Şubat’ta gerçekleşti. 2020 teması, “UX Araştırma: Öngörülerden Eylemlere” olan ve Commencis’in etkinlik sponsoru olarak yer aldığı konferansta UX Design Ekip Liderimiz İzlem Akman, Bütünsel Tasarım Yaklaşımı konulu bir konuşma yaptı.

fatih işbecer commencis beetach ödül

BEETECH 2019 ödülleri açıklandı!

Commencis olarak, İTÜ ARI Teknokent tarafından düzenlenen, projeleri ve geliştirdikleri teknoloji ürünleriyle öne çıkan firmaların ödüllendirildiği BEETECH Teknoloji Ödülleri’nde, 'Ekosisteme Katkı Özel Ödülü’nün sahibi olduk.

fatih işbecer webrazzi fintech

Türkiye’nin dijital bankacılık karnesi: Öncü mü, takipçi mi?

Fatih İşbecer, yıllar içinde gelişerek dönüşen dijital bankacılık ekosistemi ve Türkiye’nin bu ekosistemdeki rolüne dair görüşlerini paylaştığı sunumuyla Webrazzi Fintech 2019 sahnesindeydi!

firat işbecer fortune 40 under 40

Fırat İşbecer, Fortune Türkiye “40 Yaş Altı 40” listesinde dördüncü kez yer aldı

Fortune Türkiye “40 Yaş Altı 40” listesinde dördüncü kez yer alan Commencis Kurucu Ortağı ve CEO’su Fırat İşbecer, Commencis’in hikayesini ve önümüzdeki dönem hedeflerini Fortune Türkiye’ye anlattı.

commencis-pegasus

Commencis ve Pegasus iş birliğiyle uçuş deneyimi çok daha kolay ve keyifli

Commencis’in, Pegasus Hava Yolları için hayata geçirdiği ödüllü dijital dönüşüm projesini, Commencis Proje Yönetimi ve İş Geliştirmeden Sorumlu GMY İdil Süren, Pegasus projesi Ürün Ekibi Lideri Gökçe Özmen ve Tasarım Ekip Lideri Sertan Arığ, BT Haber’e anlattılar.

finbyte

Yazılım ihracatına Berlin hamlesi

Commencis, finans teknolojileri üzerine odaklanan finleap ile Berlin’de hayata geçirdiği finbyte ile teknoloji ihracatı atağına kalkmaya hazırlanıyor. Commencis Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İşbecer, Berlin’de kurulan yeni ortaklığı Hürriyet’e anlattı.

finbyte

Commencis ve finleap’ten Berlin merkezli yeni teknoloji şirketi, finbyte

Türkiye’de ve dünyada alanında önde gelen şirketlerin dijitalde büyümelerine öncülük eden Commencis ile Avrupa’nın en hızlı büyüyen fintech firmalarından finleap, Avrupa’daki şirketlere fintech çözümleri üretmek amacıyla Berlin merkezli finbyte’ı kurdu.

aws lof istanbul

AWS Pop-up Loft I Istanbul

This year AWS Pop-up Loft kicks off in İstanbul for the first time on 16th of September and we’ll be there as the platinum event sponsor. During the event, you can attend sessions and workshops co-work with peers, and book one-to-one support with Cloud experts. Find out more and register our session on how to start your journey to Cloud for free.

MURAT ÖZKAN COMMENCİS

Commencis’te üst düzey atama

Türkiye’de ve globalde alanında önde gelen şirketlerin dijitalde büyümelerine öncülük eden Commencis’in Yazılım Geliştirme Grup Yöneticiliği görevine Murat Özkan getirildi.

Fırat İşbecer

The Journey of an Endeavor Entrepreneur: Fırat İşbecer

When Fırat İşbecer became an entrepreneur, Istanbul was a growing but nascent market with little in place to support the growth of businesses at scale. A decade later, he is a serial entrepreneur, mentor, and leader in a now-thriving entrepreneurship ecosystem. Below, Fırat shares the inflection points that impacted his role today.

Alp Pekin Commencis

FLO, bulut çözümü sayesinde güvenilir ve yüksek performanslı bir altyapıya geçti

FLO ve Commencis, FLO’nun e-ticaret web sitesini ve altyapısını değiştirmek için önemli bir projeye imza attı. FLO E-Ticaret, Lojistik, IT Genel Müdür Yardımcısı Erdem Çalışkan ile Commencis Bulut ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alp Pekin projeyi Capital dergisine anlattı.

endeavor-yonetim-kurulu.psd

Fırat İşbecer Endeavor Yeni Yönetim Kurulu’nda

18 Haziran'da gerçekleşen Endeavor Türkiye Genel Kurul Toplantısı ile Emre Kurttepeli yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Endeavor Girişimcileri Commencis Kurucu Ortağı Fırat İşbecer ve Foriba Kurucu Ortağı Koray Bahar,
yeni yönetim kurulu üyeleri arasına katıldılar.

idil süren

Teknoloji ve inovasyonun merkezindeyiz

Commencis, Müşteri & Proje Yönetimi ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İdil Süren, Pegasus Hava Yolları için gerçekleştirilen dijital dönüşüm projesini ve Commencis’in 2019 rotasını Forbes dergisine anlattı.

commencis cloud camp

Commencis Cloud Camp

In partnership with AWS, Cloud Camp was successfully conducted over the course of 12 weeks, bringing together young, bright individuals interested in the field of Cloud.

react day

React Day @Istanbul 2019

React Day@Istanbul was successfully conducted on May 25th, with over 100 people partaking in six sessions throughout the day. Powered by Commencis, React Day brought together React Turkey community members from all over the country to recount their React experiences.

commencis 2018

Commencis 2018 | A year in review

In 2018, as Commencis we've had a year full of challenges and opportunities, while still continuing to grow. We have launched new exciting projects and have included more amazing brands in the Commencis family. Here's a look at some of our milestones in 2018...

big bang startup challenge

Commencis is Proud to be one of the Sponsors at Big Bang Startup Challenge

In recent years, we are all witnessing the significant growth in business incubators, startup hubs and incubation centres, supporting startups on their growth by providing them with management services, mentorships and office spaces as well as introducing them to big enterprises and investors.

altin-orumcek-odul

Altın Örümcek’te Commencis ve Pegasus’a iki ödül birden

16.kez gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, Commencis ve Pegasus Hava Yolları iki ödül birden kazandı. Hizmet kategorisinde "En İyi Web Sitesi" seçilen www.flypgs.com, aynı zamanda yılın “En İyi Web Sitesi” jüri özel ödülüne de layık görüldü.

40-yas-alti-40

Fırat İşbecer, bir kez daha Fortune Turkey “40 Yaş Altı 40” listesinde yer aldı

Başarılarıyla öne çıkan genç liderler ve yöneticilerin yer aldığı Fortune Türkiye “40 Yaş Altı 40” listesinde, Commencis Kurucu Ortağı ve CEO’su Fırat İşbecer üçüncü kez yer aldı.

Fintech Forum 2018

Commencis, fintech sektöründe en fazla çalışana sahip şirket

Üçüncü kez gerçekleşen, sektörün önde gelen şirketlerinin de ödüllendirildiği Fintech Forum 2018 etkinliğinde, Commencis fintech sektöründe en fazla çalışana sahip şirket ödülünü kazandı.

Startup Dostu Şirket 2018

Commencis, 2018 yılının Startup dostu şirketleri arasında

20 Haziran’da düzenlenen, Corporate & Startup Day etkinliği kapsamında Startup 100 ve Startup Dostu Şirketler ödülleri verildi. Commencis de Startup Dostu Şirketler sıralamasında yerini alarak ödüle layık görüldü.

For all media inquiries, media@commencis.com

Download our press kit here.