“Commencis Yaz Kampüsü” kaldığı yerden devam ediyor!

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen dijital dönüşüm şirketi Commencis, uzaktan çalışmaya yeni bir boyut getiren Yaz Kampüsü programını bu yıl Antalya, Tekirova’ya taşıyor!

“Commencis Yaz Kampüsü” kaldığı yerden devam ediyor!

Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen dijital dönüşüm şirketi Commencis, uzaktan çalışmaya yeni bir boyut getiren Yaz Kampüsü programını bu yıl Antalya, Tekirova’ya taşıyor!

Geçen yıl, Bodrum’da hayata geçirdiğimiz Commencis Yaz Kampüsü ile Commencis çalışanları, yaz boyunca dönüşümlü olarak 5 yıldızlı otel konforunda uzaktan çalışarak, aileleri ve yakınlarıyla birlikte keyifli vakit geçirmişti. Yeni nesil çalışma düzeninin öncü uygulamalarından biri olan Commencis Yaz Kampüsü bu yıl da devam ediyor!

Commencis Yaz Kampüsü bu yıl, Antalya’nın en güzel koylarından biri olan Tekirova’da yer alan yerel ve sağlıklı ultra her şey dahil konseptli Nirvana Dolce Vita Otel’de gerçekleşecek.

commencis summer campus 2022 antalya nirvana dolcev vita

Commencis Yaz Kampüsü’nden, tüm Commencis çalışanları, stajyerleri ve Commencis’in kardeş şirketleri Dataroid ve finbyte çalışanları da yararlanabilecek. Bu süreçte, dönüşümlü olarak hem uzaktan çalışabilecek hem de aileleri ve yakınlarıyla tatil yaparak keyifli zaman geçirebilecek.

“Commencis olarak, uzaktan çalışmaya devam ederken, tüm ekibimizin daha mutlu ve özgür hissettiği, rahat bir çalışma ortamına sahip olmasını önemsiyoruz. Geçen yıl hayata geçirdiğimiz Commencis Yaz Kampüsü ekipler arası sosyalleşmeye imkan sağlayarak çalışanlarımızın motivasyonlarını artırdı. Ekip olarak bir araya gelme fırsatı bulduğumuz, şirket kültürümüzü yaşattığımız ve konforlu bir çalışma ortamı sağladığımız bu programı bu yaz Antalya’da devam ettiriyoruz. Commencis Yaz Kampüsü’ne kardeş şirketlerimiz Dataroid ve finbyte çalışanları da davetli olacak.

Yaz Kampüsü’nün devam ettiği dönemde, Commencis ekibine yeni katılacak çalışma arkadaşlarımızın ve yaz stajyerlerimizin de faydalanabileceği üç aylık bu programın, ekibimize eğlenceli ve rahat bir ortamda birlikte vakit geçirme imkanı sunarak takım ruhuna önemli katkı sağlayacağına inanıyorum.”

Fırat İşbecer - Commencis CEO Fırat İşbecer - Commencis CEO

Güzel bir haberimiz var: Ekibimiz genişliyor! Bu yaz, sen de Commencis Yaz Kampüsü’ne katılarak eğlencenin bir parçası olmak istersen açık pozisyonlarımıza göz atarak hemen başvurabilirsin.

Commencis Thoughts

Commencis Thoughts explores industry trends, emerging technologies and global consumer culturethrough the eyes of Commencis leaders, strategists, designers and engineers.